Program 08: Směrnice a systémy kontroly kvality
 
 
Tento program je určen pro manažery v jakémkoli oboru, kteří chtějí porozumět principům tvoření směrnic a kontroly kvality a chtějí se je naučit používat při realizaci svých projektů a zakázek.
 
Směrnice nejsou jen byrokratickým výmyslem, který podnikatelům znepříjemňuje život. Naopak! Dobře vypracované směrnice jsou dobrým nástrojem, který Vaší firmě pomůže zefektivnit práci. I díky nim získáte větší kontrolu nad kvalitou.
 
Účelem tohoto programu je naučit Vás, jak vytvořit potřebné směrnice a jak je použít. Ukážeme Vám, jak s pomocí směrnic vytvořit smysluplné systémy, které pomohou udržet kvalitu Vašich produktů nebo práce na vysoké úrovni.
 
Obsahem programu jsou dva kurzy a praxe. V prvním kurzu se naučíte, jak mají vypadat směrnice, aby při realizaci projektů a zakázek přinesly žádoucí efekt. V druhém kurzu si osvojíte klíčové principy týkající se kvality a jejím kontroly. Díky tomu budete umět vytvořit takový systém, který Vám pomůže udržet kvalitu na vysoké úrovni.
 
Výsledek programu: budete umět vytvořit směrnice, které se dají použít a které vycházejí z praxe.
 
Předpokládaná délka programu: cca 3 dny a přibližně 1 měsíc praxe realizované při Vašem běžném zaměstnání
 
Cena programu: Na vyžádání
 
 

 

Podrobnější popis částí programu:


Moderní směrnice
Co jsou směrnice, z čeho vychází a jak se tvoří? Tento kurz Vám ukáže, že jde o důležitý pracovní nástroj. Naučíte se rozpoznat do jaké míry směrnice je nebo není hodnotná. Budete vědět, jaké nejčastější chyby se dělají při jejich tvoření. Součástí kurzu jsou ukázky směrnic a řada cvičení, pomocí kterých se naučíte směrnice vypracovávat.
Předpokládaná délka kurzu: 2 dny
 
 
Systémy řízení kvality
Pojem kvalita je používaný takřka každodenně: všichni přece chceme kvalitní zboží a služby. Jak ale rozpoznat skutečnou kvalitu? A jak zařídit, abychom právě my kvalitu produkovali? Kurz Vás naučí co je to kvalita a jaké principy se používají při její kontrole. Zjistíte, jaké systémy řízení kvality existují a jak se používají.
Předpokládaná délka kurzu: 1 den
 
  
Praxe programu Směrnice a systémy kontroly kvality při řízení zakázek a projektů
Hubbardova akademie si zakládá na tom, že absolventi jejích kurzů SKUTEČNĚ umí nové znalosti použít. Proto pro Vás připravila praxi, která na kurzy pevně navazuje. Jejím obsahem je praktické provádění činností, při kterých používáte právě ty znalosti, které jste si v jednotlivých kurzech osvojili. Jak to celé probíhá? Dostanete konkrétní úkoly a poté přijdete do firmy, kde pracujete (je možné Vám vhodnou organizaci na dob nezbytně nutnou zprostředkovat). Při svých běžných pracovních činnostech provádíte přidělené úkoly, při kterých prakticky používáte informace a metody z absolvovaných kurzů. Školitelům o svém postupu předáváte zprávy: lektor je Vám připraven pomoci kdykoli se setkáte s překážkou nebo se Vám prostě nebude dařit. Díky tomu vše úspěšně dokončíte a ověříte si, že nové postupy skutečně ovládáte a dokážete informace i metody opravdu použít v reálném pracovním prostředí.
Předpokládaná délka praxe: cca 1 měsíc praxe realizované při Vašem běžném zaměstnáníLETÁK KE STAŽENÍ NALEZNETE ZDE