Kdo jsme


Vzdělávací společnost, poskytující kvalitní kurzy v oblasti soft skills, určené pro podnikatele, manažery a vedoucí pracovníky na všech úrovních.

Jsme součástí mezinárodní sítě akademií s celosvětovou působností, centrála má sídlo v Los Angeles, California, USA. Mapa poboček Hubbardovy akademie:Poskytujeme semináře a kurzy založené na technologii managementu L. Ron Hubbarda. Dohled nad praktickým zavedením vyučovaných postupů a návodů do praxe.

Naše služby jsou určeny pro majitele firem, podnikatele, vedoucí pracovníky, zaměstnance všech úrovní z jakéhokoli oboru, firmy nebo organizace. Vhodné služby vybíráme pro zájemce na základě osobních pohovorů a případných testů nebo analýzy.

PŘEJÍT NA VÝBĚR ŠKOLENÍ VYZKOUŠET ANALÝZU FIRMY

Historie

Hubbardova akademie administrativy Praha byla založena jako nezisková organizace v roce 2001. Mezinárodní Hubbardova akademie administrativy (Hubbard College of Administration International) vznikla v roce 1990.
 
Nové a skvěle vybavené sídlo Hubbard College of Administration International bylo otevřeno v prosinci 2002 v Los Angeles v Kalifornii. Více informací na www.hubbardcollege.org
Od doby svého vzniku otevřela Hubbard College of Administration International nové pobočky v USA, v Austrálii, na různých místech v Evropě, Rusku a v Latinské Americe.