Zdarma využijte nabídku
Vzdělávací kurzy a školení v Brně

Podívejte se jaké vzdělávací kurzy a školení v Brně Vám nabízíme:


Jak zlepšit své podnikání pomocí komunikace Jak zlepšit své podnikání pomocí komunikace
Cílem tohoto kurzu je vyškolit osobu tak, aby byla schopna vést a kontrolovat (řídit) komunikaci pro společenské, pracovní a další účely.
Vzorce pro úspěšné podnikání Vzorce pro úspěšné podnikání
Cílem tohoto kurzu je vyškolit osobu, která rozumí postupům pro úspěšné podnikání a umí je ve své práci a životě použít.
Základní studijní příručka Základní studijní příručka
Protože asi nikdo z nás není 'vystudovaný' na to, jak se efektivně učit, ani na to, jak 'někoho něco naučit' tak, aby tomu rozumněl, existuje tento kurz.
Jak zajistit vykonání práce Jak zajistit vykonání práce
Kurz je pokračováním komunikačního kurzu. Cílem je vyškolit osobu, aby byla schopna zvládat skupinu lidí a její činnosti pod kontrolou.
Management podle statistik Management podle statistik
Kurz je pokračováním kurzu vzorce pro úspěšné podnikání. Cílem je vyškolit osobu, která dokáže zvýšit produktivitu prostřednictvím řízení podle statistik.
Průzkumy Průzkumy
Cílem tohoto kurzu je vyškolit osobu, která rozumí základním informacím týkajících se průzkumů a používá je za účelem zvýšení produkce a příjmů své firmy.
Marketing Marketing
Kurz je pokračováním kurzu průzkumy.Cílem je vyškolit osobu, která chápe základy marketingu a používá své znalosti za účelem zvýšení prodeje ve své firmě.
Etika pro přežití v podnikání Etika pro přežití v podnikání
Tento kurz ukazuje negativní důsledky neetického chování v životě i v podnikání, popisuje co to etika skutečně je, jak etiku používat v každodenním světě i na pracovišti.