Program 12: Efektivní využívání ICT
 
 
Tento program je určen pro pracovníky na jakékoli úrovni, kteří se chtějí zlepšit v používání počítačů a souvisejících technologií tak, aby to podpořilo jejich vyšší výkonnost.
 
Počítače hýbou společností. A má to své opodstatnění – informační a komunikační technologie (ICT) jsou skutečně velmi efektivní a spolehlivé nástroje, které nesmírně usnadní a zorganizují práci. Vykonání některých úkolů je dnes již bez počítačů nemyslitelné. Práce s počítači proto právem patří k nezbytným dovednostem každého manažera či vedoucího pracovníka.
 
Účelem tohoto programu je poskytnout Vám nezbytné znalosti a dovednosti k tomu, abyste díky používání informačních a komunikačních technologií zvýšili Vaši výkonnost. Už nedovolíte, aby Vám užívání počítačů ubíralo čas, místo aby ho šetřilo. Naučíte se zásady, díky kterým bude používání ICT skutečně efektivní. Ovládnete je a ony se stanou Vaším spolehlivým nástrojem.
 
Obsahem programu jsou informace a postupy týkající se správného využití počítače a souvisejících ICT, včetně výuky na vybraných softwarových nástrojích.
Naučíte se správně používat počítač a nejčastější programy na správu dokumentů a kontrolu úkolů. Osvojíte si také systémy a nástroje na řízení projektů a nástroje a technologie na organizování.
 
Výsledek programu: budete umět použít ICT správným způsobem tak, Vaše výkonnost rostla.
 
Předpokládaná délka programu: cca 7 dní
 
Cena programu: Na vyžádání
 

LETÁK KE STAŽENÍ NALEZNETE ZDE